Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet a számítógépen...

Hogy lehet a számítógépen hallgatott zenét a mikrofon csatornájára kitenni?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy amit hallgatok a gépen azt tisztán torzítás és zajmentesen egy pl. skypes beszélgetésnél a másik fél hallgathassa?

2013. jún. 24. 16:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Most nem tudom kipróbálni, de itt mindkét fórumon ugyanezt kérdezték. Az elsőnél konkrétan meg is oldották, a másodiknál nem tudom, jó-e a válasz.

(Sajnos angol.)


[link]


[link]

2013. jún. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Lajos54 ***** válasza:

Elképzelhető, hogy hardver, és a hozzá tartozó szoftver függvényében más lehet, de nálam (SB Live! Audio) működik a következőképpen:

A felvételi hangerőszabályzóknál kiválasztom a mikrofon bemenetet. A megfelelő normál hangerő beállítása után hallatszik a hangszóróban (is) a mikrofon által felvett hang.

Ezután a lejátszás hangerőszabályzóinál (jobb katt. a hangszóró ikonra, majd Hangerőszabályzók megnyitása) a Wave/Mp3 csatornán olyan hangerőt állítok be, (természetesen a használni kívánt zenelejátszó elindítása után), hogy a két hang - mikrofon és zene - megfelelő arányban legyen. Így a hangszóróban hallatszik a zene is, és amit én beszélek a mikrofonba.

Skype-al ugyan nem próbáltam ki, de felteszem, hogy ami a hangszóróban hallatszik, azt hallja a másik fél is.

2013. jún. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Fogsz egy 3,5mm-3,5mm jackdugós kábelt, egyik vége a zöld csatlakozóba (kimenet), a másik a pirosba (mikrofon) vagy ha van a kékbe (vonalbemenet, célszerűbb) csatlakoztatod...
2013. jún. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!