Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért van FPS-laggom a Counter...

Miért van FPS-laggom a Counter Strike-ban?

Figyelt kérdés

Kb. a kezdetek kezdete óta CS-zek, eredetibe nyomom Steamen. Korábban egy 1,6-os Sempron, 128mb-os videokártyás, 768 MB RAM-os gépem volt, 100 FPS-st vitte mint állat, közben elromlott a videokártyám. Egy jó fél éve kaptam egy laptopot, ami 1,4-es AMD Dualcore-al, AMD HD 7xxx videokártyával, 4GB RAM-al rendelkezik. Nem egy bivaly gép, tudom, de a COD MW1, MW2, MW3 ki lett rajta játszva, igaz akadoztak kicsit, de tűrhető volt.

Ez az ősrégi játék, de ha füstbe megyek FPS-laggot ad, meg általában is csak 70FPS a maximumom. Nem lehetne valami trükköt alkalmazni, hogy ezt kijavítsam??? HUGUI-m van fenn.


2013. jún. 25. 11:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Ugyan ez van nekem is. De nem csak nekem de márt másoktól is hallottam. Ez a cs hibája szerintem és nem lehet vele mit kezdeni :ASD :/


Próbáld meg (bár nekem egyáltalán nem használt)hátha neked segít.

Consolba:


fps_max 999

fps_modem 999

developer 1


Nem tudom mi baja lehet az egész 1.6-nak. De nekem a cod 2 (aminek nagyobb a gépigénye mint az 1.6-nak) sokkal több fps-el megy. Nem értem az egészet.

2013. jún. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezek sem segítenek, sem az, hogy a vertikális szinkronizációt kikapcsolom, se semmi...
2013. jún. 26. 21:58
 3/5 A kérdező kommentje:
Elég sokat utánaolvasgattam, s arra jutottam, hogy az a gond, hogy ezt még egymagos processzoros számítógépekre tervezték, mi meg már modern , többmagos processzorú gépeket használunk, és ezért van FPS laggunk. Én el is hiszem, mert egy másik laptopon is játszottam korábban, amelyik egymagos volt, és ott nem volt ilyen probléma.. :(
2013. jún. 29. 16:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Hm. Érdekes. Akkor ezt nem lehet már megoldani igaz? Csak az a fura hogy sok mindenkinek nem jelentkezik fejlett géppel...
2013. jún. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Megoldást sajnos nem tudok.. :(

Az angol fórumon, ahol olvastam, ott is a srác a COD újabb részeivel dobálózott (MW1, MW2, stb),hogy azok miért is mennek neki és mondta is a megmondóember, hogy azokkal azért nincs gond, mert már többmagosra lettek tervezve.. :)

2013. jún. 30. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!