Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Battlefield 3 telepítési...

Battlefield 3 telepítési gondok. Valakinek estleg van valami ötlete?

Figyelt kérdés
Sziasztok, BF3 eredetit megvettem, a telepítéssel vannak gondjaim. Első CD-t berakom, az Origint telepíti is, és ennyi, mást nem csinál. Második CD-t csak mint mappát nyitja meg, nem tudom, a benne lévő fájlok közül nem enged semmit sem futtatni, tehát magát a telepítőt sem hozza ki. Valaki segítene,aki tudja mit kellene csinálnom?

2013. jún. 25. 14:36
 1/5 anonim ***** válasza:
kiírja, hogy rakd be a második lemezt, te berakod és nem folytatja?
2013. jún. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Crabtree válasza:
Töltsd le az origint és aktiváld be a bf 3 as termékkulcsodat.
2013. jún. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem, el sem kezdi a telepítést. Tehát szerintetek miután az origin már fenn van, azután ott kellene valahol beregelni a kulcsot? Vagy hogyan? Szóval nem jutottam el a telepítés elejéig sem, ott tartok, hogy az Origin fenn van.
2013. jún. 25. 16:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak rakd be a lemezt azt had menjen, majd kéri a kulcsot, nem tudtam, hogy nincs fenn az origin. Ugye van felhasználód, mert az is kell hozzá.
2013. jún. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha a CD berakás után sincs semmi ..akkor menj rá az origin-nál a csavarkulcs jelre vagy mi az és ott lesz hogy termékkód aktiválása.
2013. jún. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!