Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem jó a win7?

Miért nem jó a win7?

Figyelt kérdés
felakartam rakni a win 7et a gépemre(intel duo2core e4500,2gb ram,nvidia 8600gt vga) beállítom a meghajtót a biosban bejön rémegyek h telepítés(itt tölt kb 10 percet) majd bejön rémegyek az egyénire a cre akarom felrakni felajánlja az összes wint mind a 32 és mind a 64 biteseket. elkezdem mondjuk az x86 startot de lefagy 80% nél újra akkor meg 30%nál néha elsem indul a dvdnek nicns baja mert másik gépre simán felrakta :S
2013. jún. 25. 16:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Formáztad a lemezt telepítés előtt ?
2013. jún. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
persze
2013. jún. 25. 16:18
 3/5 anonim ***** válasza:
telepítő cd-vel lesz gond
2013. jún. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
szerintem is de másik gépen ugyanez a dvd normálisan ment ráadásul megpróbáltam a xp-t addig vissza rakni de az elsem indult pedig kb 5 napja raktam fel az xpt a gépemre arró la dvdről :S
2013. jún. 25. 16:43
 5/5 anonim ***** válasza:

bocsi félreértelmeztem a kérdés..valuszínü hogy a Biost kell át állítani

Próbáld a UEFI bootot kikapcsolni

állísd be a DVD írót első számú boot eszközre

és az IDE beállítást változtasd AHCI-re

2013. jún. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!