Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Java társítás gondok?

Java társítás gondok?

Figyelt kérdés
Nos egy ismerősömnek akartam segíteni a Minecraft feltelepítésében és abba a helyzetbe kellett belefutnom, hogy valaki, valamikor állítgatta a társítást... A Java tulajdonképpen adobe flash player társítást kapott, amit így lehetetlen megnyitni... Átállítottam a Java bin könyvtárában lévő javaw.exe fájlra (mert értelemszerűen a javaw.exe fut, amikor a minecraftot elindítják, így hát erre következtettem, hogy ez lenne a helyes), de továbbra sem nyitotta meg. Valami tanács? Nincs visszaállító fájl, szerintem már 1 éve biztosan a flash player van betársítva, mivel java programjuk sem volt... Újratelepítésen nem gondolkoznak, bár felajánlottam nekik, azonban engem érdekelne, ha egy ilyen helyzetbe ütközök mit is kellene tennem. Szóval tanács?
2013. jún. 25. 16:35
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!