Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Win 8 függ az alaplaptól?

A Win 8 függ az alaplaptól?

Figyelt kérdés
Van egy 6 éves alaplapom, és azt hallottam, meg mondták nekem, hogy azért nem jó a win8, mert az alaplap régi

2013. jún. 25. 21:48
 1/6 anti paladin ***** válasza:

Két ok miatt lehet problémás.

1: drivertámogatás

2: egymagos procihoz nem érdemes win8-at telepíteni.

2013. jún. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen függ az alaplaptól is hogy milyen windowst lehet rá telepiteni. Ara is készülj fel, mert én is igy jártam csak én nem a windows miatt hanem mert 3 terrás winchestert vettem és csak 2 terrát látot alaplap processzor ram csere vállt szükségesé hogy mind 3 terrát lássa. Ez minimum inteles cuccal 110 ezer körül lesz ja és Asus alaplap szar Asrock z77pro4m alaplapom van az vista win 7 win 8 32vagy 64 bittes rendszereket támogat
2013. júl. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
De pontossan mi az alaplap tipusa ? Igy hogymodja meg bárki felmegy rá a win 8 ? Ésmost mid van xp vista vagy win 7 vagy mi ? Ha win 7 akkor lehet megy a win 8 is
2013. júl. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Neuhauser László ***** válasza:

nem megy a Windows 8 minden olyan gépen, amin a Windows 7 Igen

Szóval ez ne legyen támpont, a nyolcas kevesebb fajtát támogat a régi processzorok közül

2013. júl. 19. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem az új alaplapok közül van és a z új i5 ös processzor közül 3470 es igen az új alkatrészeknek sokkal nagyobb az esélye menjen rajt mert azokát már ugy gyártoták le menjen vele windows 8
2013. júl. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
igen az alaplaptól függ milyen windows fut rajt hát kikel proálni ha nem megy alaplap csere legrosszabb esetbe processzor ram csere ami egy új gépet jelent.
2013. szept. 15. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!