Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet majd Windows...

Hogy lehet majd Windows 8.1-re frissíteni?

Figyelt kérdés
Elérhető lesz ingyen az Áruházban vagy azt is meg kell venni a Windows 8 felhasználóknak is?

2013. jún. 26. 19:49
 1/6 anonim ***** válasza:
ingyenes lesz
2013. jún. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És hol fog megjelenni, hogy már lehet frissíteni?
2013. jún. 26. 19:53
 3/6 A kérdező kommentje:
Mert én nézegettem a Microsoft oldalát és nem találtam, csak olyat, hogy a nem véglegesre az áruházból lehet annak, aki angol, német török..., csak nem magyar windows 8-at használ.
2013. jún. 26. 19:54
 4/6 anonim ***** válasza:
nyár végén már biztos kint lesz, az appstoreból lehet majd letölteni. engem nem vonz mert 7-et használok továbbra is.
2013. jún. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Amint megjelent a windows update (ha be van kapcsolva)automatikusan leszedi és felrakja neked nem kell vele semmit se törődnöd! :D
2013. júl. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

a Windows update nem szedi annak csak annyi köze van hozzá hogy a KB 2871389 frissítésnek meg kell lennie

az áruházban lesz majd ahol az alkalmazások frissítései vannak ott tudod leszedni

itt a leirás hogyan kell

[link]

viszont ha enterprise Windows 8al rendelkezel akkor felejtős azt nem lehet frissíteni 8.1re ingyen

2013. okt. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!