Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programokat kell...

Milyen programokat kell rátelepítenem még a laptopomra?

Figyelt kérdés
Újratelepítettem a laptopomat, win7 van rajta. tettem rá vírusírtót, meg pár programot amik hasznosak. Mielőtt újra lett volna rakva, rengeteg hasznos program volt rajta, de sajnos nem tudom, hogy mik voltak azok. Valószínűleg hiányzik pár dolog, ugyanis a Bluetooth nem működik rajta, és az eszközök helytelenül működnek (legalábbis ezt szokta kiírni, nem talál hozzájuk megfelelő illesztőprogikat.) Minden kikapcsolásnál frissít (146,90 frissítés). Aki ért hozzá az kérem segítsen, nagyon szeretném, hogy jól működjön a laptopom.

2013. jún. 26. 19:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Felmégy a gyártó weboldalára, megkeresed a típusodat és letöltöd a hozzá való drivereket.
2013. jún. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!