Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van nálam egy Win7 telepítő...

Van nálam egy Win7 telepítő lemez és át akarom írni egy másikra, hogy nekem is meglegyen. Ezt meg tudom tenni simán Neroval mintha filmet vagy bármi mást írnék vagy kell csinálni valami pluszt hogy működjön, esetleg valami más program kell?

Figyelt kérdés
2013. jún. 28. 11:20
 1/3 Lajos54 ***** válasza:
Jópár évvel ezelőtt, géppel együtt megvettem az XP-t. Biztonsági másolatot készítettem róla (mert az ördög nem alszik, bármikor sérülhet egy CD), Néróval. Annál bevált, gondolom a Win 7-nél is...
2013. jún. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nero-ban a dvd másolás opciót választod és annyi
2013. jún. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nero dvdmásolás, a dvdíróknál a legördülő menüből az image recordert válaszd, akkor a vinyóra elkészíti az .nrg kiterjesztésű fájlt (menet közben rákérdez, hogy hova mentse), amit megnyitsz utána a neroban és simán kiírhatsz.

A dvdíró kiválasztásánál ne felejtsd el visszaállítani a rendes íródra!

2013. jún. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!