Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudom feltelepíteni a...

Hogy tudom feltelepíteni a Hamachit?

Figyelt kérdés

Próbálom feltelepíteni de mikor elindul a feltelepítés akkor azt írja:

"A telepítő a Hamachi egy régebbi verzióját találta a rendszeren. Ha folytatja, a telepítő eltávolítja az alkalmazást, de a beállításokat megőrzi." De sehol nem találom a gépen azt a régebbi verziót.... És mikor elkezdtem telepíteni akkor azt írja: " A LogMeIn Hamachi Beállítások hiba miatt félbeszakadt. A rendszerben nem történt módosítás. Próbálja meg később a telepítést.

De próbáltam sokszor nem működik...



2013. jún. 29. 02:31
 1/3 uno20001 ***** válasza:
Sehol sincs? Appdatában nem maradt nyoma?
2013. jún. 29. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

torold ki a hamachit, toltsld le ujra es mikozben telepited van egy olyan, hogy /ezen beallitasok szerinti alkalmazas/ (vagy vlmi ilyesmi) EZT NE PIPALD KI!!! es jo lesz


Ha pedig az elozo verzio miatt nem engedi, akkor azt muszaj kitorolni,olyan nincs, hogy nem talalom.


1.start, vezerlopult,programok,ott megkeresed es torlod

2.start,szamitogep,jodd fent kereses,beirod:hamachi, megmutatja, hogy mi hol van ezen a neven aztan szepen kibombazod oket(torlod)

2013. dec. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
nekem is ez a problemam es az egyik valasz se jo
2015. júl. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!