Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Kötelező vírusirtót telepíteni?

Kötelező vírusirtót telepíteni?

Figyelt kérdés
netezésre lenne használva a gép
2013. jún. 29. 12:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem kötelező semmi, csak viseld következményeit. És persze a vírusirtó sem véd meg mindentől.
2013. jún. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

vírusirtó nélkül is működik, egy ideig...

de nagyon nagyon nagyon nem javaslom vírusvédelmi program nélkül. Nemcsak a személyes adatok és jelszavak védelmében, és esetleg internet bank használata esetén a saját pénzed védelmében is...


Ha nem akarsz érte havi/éves licensz díjat fizetni, legalább egy ingyenes vírusirtót használj.

2013. jún. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha neked az jó, hogy havonta telepitheted újra, akkor nem kell.
2013. jún. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Innen választhatsz ingyenes virusirtót, ez megbízható oldal.

[link]

2013. jún. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez tőled függ. Ha okosan használod akkor nem lesz baj. Én a régi gépemre egyáltalán nem tettem vírusirtót mégis egy évig semmi nem volt (ezalatt azt értem, hogy amíg az enyém volt nem volt rajta vírus)
2013. jún. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azt hozzá kell tenni, hogy ha nincs vírusirtó, akkor nincs ami jelezze hogy vírusos a géped (amit te lehet észre sem vennél amúgy, mert nincs látható hiba).


Lényeg, vírusirtó mindenképp legyen, 5 perc feltenni egyet, ingyenes, és onnantól semmi dolgod nincs vele, csak teszi a dolgát.

2013. jún. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!