Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen a legjobb program...

Milyen a legjobb program videószerkesztésre? ( olvass lenn )

Figyelt kérdés
Szóval PC - játék sorozatot készülök csinálni és már van videófelvevő programom ( Fraps ). Viszont keresek egy tök jó videószerkesztő-összefűző-vágó programot. Én kezdő vagyok ilyen téren, ezért kérem segítségeteket, hogy mit használjak erre. Megköszönném ha olyat tanácsolnátok nekem, melyet egyszerű használni még kezdő számára is ( gondoltam: Camstasia, MovieMaker, de még adjatok ötleteket ) és ha van, videós tutorialt is tudtok adni? előre is köszönöm

2013. jún. 29. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Én a Camtasiat használom erre a célra. Egyszerű, és nagyszerű. Ha nincsenek nagy igényeid effektek terén, akkor ezzel is sokra lehet menni.

http://www.youtube.com/watch?v=sbvD8ndwrLg

Persze biztos jönnek majd a Sony vegas fun-ok, de az kezdésnek bonyolult.

2013. jún. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi:D nem próbaverzió , legújabb verzió letöltés linket tudsz küldeni?:)
2013. jún. 29. 18:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Privátban elküldtem !
2013. jún. 30. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha van időd akkor tanuld ki a Sony Vegas-t egy picit bonyolult de 1-2 nap alatt belejössz! ha kell link a letöltéshez akkor töltsd le az utorrentet és itt kattints rá hogy "get this torrent", utána megjelenik egy ablak és ott katt rá hogy okés ha letöltötte telepítsd!
2013. júl. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sny vegas nekem tul bonyolult, nem akarok komoly programokat. Igazabol lattam mar parat, de nem tudok donteni, meg ugye ingyenes legyen, ha lehet.
2013. júl. 4. 07:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!