Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudom frissíteni a...

Miért nem tudom frissíteni a Sims 3 játékot?

Figyelt kérdés

Mikor az indítópanelen rákattintok a "frissítésre" a játékfrissítésnél azt adja ki, hogy;

Az EA letöltéskezelőhöz (EA Download Manager) való kapcsolódás sikertelen.

Ezzel csak az a baj, hogy ilyen már rég nincs, csak Origin van...Segítség! Előre is köszönöm!



2013. jún. 29. 19:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Gondolom crackelve van. A patch mellé be szokták tenni az eredeti fájlokat is. Ha nincs akkor kerítened kell és csak utána tudod frissíteni a játékot.
2013. jún. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Eredeti játékom van :)
2013. júl. 1. 21:03
 3/17 anonim ***** válasza:
Jelentkezz be az Originbe és utána simán tudja frissíteni. Ha nem megy frissítsd az AdobeAir-t.
2013. júl. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Úgy tűnik itt lesz a probléma, mert megpróbáltam frissíteni az AIR-t de végül egyszer sem sikerült, mert mindig ezt a hibaüzenetet kaptam;


An error occurred while installing Adobe AIR. Installation may not be allowed by your administrator. Please contact your administrator.


Arról szó sincs, hogy nem tudom lefordítani, de kezdeni nem tudok vele, de semmit. Ötlet?


UI: Az eddigieket nagyon köszönöm! :)

2013. júl. 4. 20:32
 5/17 Edem70 válasza:
Nekem is ilyesmi a problem,csak nekem bithorlos játékom van,crackelt,és tudom frissiteni,csak aztán megnyitni nem
2013. júl. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Gondolom a gépen 1 fiók van, a rendszergazda. Jobb klikk a letöltött AdobeAir .exe fájlra(telepítőjére) és futtatás rendszergazdaként. Ha nem megy akkor csökkentett módban próbáld feltelepíteni.
2013. júl. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Ami azt illeti 4 van, remélem a csökkentett módban menni fog, mert a rendszergazdánál jelszót kér, azt meg értelemszerűen nem tudom :(
2013. júl. 7. 13:23
 8/17 A kérdező kommentje:
Sajnos nem sikerült. Csökkentett módban nem tudtam futtatni, viszont beállítottam a jelszót a rendszergazdának, így normál módban tudtam rendszergazdaként futtatni, de végül ugyanazt adta ki. Mondjuk mintha kicsit tovább "gondolkodott" volna, de sajnos nem sikerült. :(
2013. júl. 7. 15:35
 9/17 anonim ***** válasza:

Még azt tudod tenni hogy manuálisan megkeresed az utolsó Sims 3 frissítést(1.55.4) vagy letöltöd az utolsó kiegészítőt(Island Paradise).


Az utolsó patchet megtalálod a legtöbb torrent oldalon (pl.: PirateBay)

2013. júl. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Telepíteni már tudtam, de azért jó lenne, ha frissíteni tudnám az adobeAir-t más szempontból is.
2013. júl. 7. 18:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!