Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan készíthetnék rFactorhoz...

Hogyan készíthetnék rFactorhoz saját pályát? (Részletek lentebb)

Figyelt kérdés

Ugyan eléggé összetett dolgokat rejt a kérdés és sok mindennek utána néztem, valamint sok mindent tudok vele kapcsolatban, egy-két dolog mégsem világos.


Értek a 3D modellezéshez, 3ds maxot használok, jól ismerem a pályák, utak készítésének technikáit, értek a textúrázáshoz, stb., ezekkel nincs gondom.


Maga a játékba való használat a kérdéses, valamint az ilyen SCN, AIW, CAM fájlok generálása. AIW és CAM-hez van egy szerkesztő program rFactorhoz, úgy nyílik meg, mint a gyári rFactor, de játékban lehet szerkeszteni az AI útvonalakat vele.


A gondom ezzel az, hogy lefagy a pálya betöltése után pár pillanat múlva és kilép. Olvasgattam, de nem találtam megoldást, a DevFiles cucc is megvan, az rFactor mappájába csomagoltam ki, tehát az rFactorom mappájában van egy devfiles mappa, azon belül CamEd mappa. Ez a része jó? Vagy rossz helyen van a devfiles mappa és tartalma és azért fagy? Esetleg más az oka?


Másik dolog, létezik a Bob's Track Builder, nem rossz, de szeretek kézzel modellezgetni, valahogy komplett 3ds max scene átmenthető a programba? Talán ez lenne a legjobb megoldás számomra.


Hogyan tudnék egy nagyon egyszerű pályát tesztelni élesben, játékban a legkönnyebben? (Nem azt, amit tervezek készíteni, szeretnék egy nagyon primitív teszt pályát gyártani, hogy meggyőződjek arról, mit lehet és mit nem, valamint mi hogy működik, és persze tudjam az AIW és CAM fájlt játékon belül szerkeszteni).


Kész (rFactorban működő) pályát hogy tudok megnyitni 3ds max-ban? Szeretnék egy-két dolgot megvizsgálni rajta / rajtuk. Tudom, létezik valami importer hozzá, de nem jártam sikerrel a használatát illetően. Egyébként 3ds max 2009-et használok, 32 bites verziót.



2013. jún. 29. 20:01
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!