Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A baráthívogatós credit...

A baráthívogatós credit szerzésen kívül még mik vannak amivel lehet creditet szerezni az IMVU-ban?

Figyelt kérdés

Hallottam azt is, hogy a earn credites dolog, de ahhoz sokat kell kattingatni és egy barátom nem is jól magyarázta el, de azzal elvileg 750 cr-t lehet szerezni naponta, valaki nem tudja a pontosan, hogy kell vele és nincsen még vmi-féle cr szerzési mód?

Előre is köszönöm! :)



2013. júl. 1. 13:16
 1/1 anonim válasza:
sziaa.a peer-re gondolsz? ( [link] ezt könnyű csinálni.csak nagyon lassan lehet vele haladni.:)itt arra kell menni hogy view in 3D, majd bead ilyen érveket.ki kell pipálni azt hogy No issues.. és várni kell pár másodpercet majd lent egy zöld dobozban lesz valami szöveg és arra katt.és tádáá megkaptad az 5CR-t.és ezt meg kell csinálni hogy 750 legyen:D mellesleg én most keresek cr hacket.bár tudom hogy úgysem fogok találni.:(:D
2013. dec. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!