Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Android nelkuli telefonra...

Android nelkuli telefonra lelehet valahogy tolteni a skype-ot? Esetleg van letoltes nelkuli online skype?

Figyelt kérdés
2013. júl. 2. 06:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem csak androidra van. De egyszerűbb ha megmondod milyen tel. A wp, a symbian, a blackd is android nélküli. :)
2013. júl. 2. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az "android nélküli" telefonnak is van valamilyen operációs rendszere. Ha ez iOs, Windows Phone vagy Blackberry, akkor van rá Skype. Ha nem, akkor nincs. Online felülete sincs.
2013. júl. 2. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Samsung Star II. Sajnos nem tudom hogy milyen operációs rendszere van.
2013. júl. 2. 07:45
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezen a Samsung saját fejlesztésű op.rendszere van. Amiben az a jó, hogy olcsó. És az a rossz, hogy gyakorlatilag semmivel sem kompatibilis, így Skype se lesz rá (meg még sok más sem).
2013. júl. 2. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Már mièrt lenne rajta bada??? Most az a trend h mindenkinek ez a mániája? Azon zárt oprendszer fut, a Wave szèria a badás!
2013. júl. 3. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Már mièrt lenne rajta bada??? Most az a trend h mindenkinek ez a mániája? Azon zárt oprendszer fut, a Wave szèria a badás!"


Nem azt írtam, hogy Bada. Ettől függetlenül a Samsung sajátja. Touchwiz néven, ami Java alapú.

2013. júl. 3. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ez nekem kínai volt most.Szóval nem lehet leszedni rá a skype-ot igaz?
2013. júl. 3. 07:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!