Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem települ a Steam?

Nem települ a Steam?

Figyelt kérdés

Az van hogy ugye (az tudja aki használ steamet) hogy amikor ápdétel (update) akkor megy a fehér keretben a zöld csík és alatta hogy xy van letöltve a zv-ből és elmegy kb addig hogy 10 000 kb/ 90 000 kb és ott kiírja hogy "Fatal error-Steam

Steam needs to be online to update"


-Igen, be van kapcsolva a net

-Igen, próbáltam újraindítani a gépet

-Igen, próbáltam újratelepíteni (maradék mappát is kitöröltem)

-Mit tehetek még?


és ha már itt tartunk, régebben már egyszer sikerült felrakni, csak aztán letöröltem mer nem működött. az úgy volt hogy kiírta bejelentkezés után egy kis keretbe hogy "Steam-Working logging in..." de egyszerűen nem ment tovább, ha meg rákattintottam akkor kiírta hogy bootstapper nem válaszol, -program bezárása, -várakozás a program válaszára (erre már egyszer rámentem de semmi nem történt), -program bezárása és megoldás keresése (na erre is rámentem már de semmi)


Erre is ha tudtok vmi megoldást ha sikerülne föltelepíteni nagyon kérlek titeket, nagyon fontos!



2013. júl. 2. 19:23
 1/2 anonim ***** válasza:

én szerintem megint összeszarta magát a szerver, próbáld meg újra


Ha nem megy, töröld le az egészet, kivéve a SteamApps mappát meg magát a Steam.exe-t. Ha így se megy, gyaluld le az egészet de hagyd meg a SteamApps-ot.

2013. júl. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam de így se megy :( nem is értem mi a szarra jó ez az egész, mért nem lehet úgy megoldani a mulit mint régen, hogy csak rámegyek a játékon belül hogy multiplayer és kiadja a szerókat :(
2013. júl. 4. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!