Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ezzel most mit csináljak?

Ezzel most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok. A héten már tettem fel kérdést videó szerkesztővel kapcsolatban, azok közül, amiket ajánlottak sajnos egyet sem tudtam használni, de összehoztam a videót végre a Pinnacle videospin nevű programmal.

Na már most korai volt az örömöm, mert habár meg lett a videó, youtubera mégsem tudtam felölteni.

Az elmentett videót ilyen fájltípusba mentette: VideoSpin Project

Na már most, ezzel sok mindent nem tudok csinálni, mert csak a videospin nyitja meg, és akkor is csak úgy, hogy ha akarnám tovább tudnám szerkesztgetni, de pl media player classic-cal, se semmi más programmal nem tudom megnyitni. Azt ajánlották, hogy konvertáljam át, ehhez letöltöttem a format factoryt, de az se ismeri fel, ezáltal nem csinál vele semmi(vagy lehet, hogy felismerné, csak én vagyok béna)


Valaki, kérem adjon nekem tanácsot, hogy mit tegyek, hogy végre fel tudjam tölteni a youtubera, mert már nagyon sokat szenvedtem vele.

Ha valaki használta már ezt a programot videókészítéshez(pinnacle videospin) az kérem írja le nekem, hogy hogy csinált normális videót? mert már csak az elmentéssel van baj, hogy ilyen fomátumba menti.

Illetve, ha valaki ismeri a format factory-t akkor az is kérem írja le nekem, hogy hogy használhatnám, hogy ezt az átkozott videót végre összehozhassam.

Nagyon hálás vagyok minden válaszárt, mert lehetetlenül béna vagyok.


2013. júl. 3. 01:14
 1/5 dexter578 válasza:
Ezzel a VideoSpin nevű programmal nem tudod ott helyben átkonvertálni?? Csak mert a legtöbb videóvágó program olyan, hogy ott helyben le lehet konvertálni. Ha nem sikerül (bár szerintem csak úgy lehet) akkor próbáld meg ezt: ***** nekem ez bevált :)

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2013. júl. 3. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 tabaki ***** válasza:

A projektfájl mindössze egy lista szokott lenni arról, hogy milyen fájlokat hol talál a program a számítógépeden, esetleg milyen műveleteket kell rajtuk elvégeznie, hogy a kívánt eredményt kapd, mivel értelmetlen és hosszadalmas volna rendezgetés közben valóban ide-oda rángatni az esetleg több gigabájtos adathalmazokat. Ez csak egy munkaterv, nem maga a videó, mint ahogyan a bevásárlólistát sem tálalhatod fel ebédre. Nem emlékszem, hogy a VideoSpin ezt hogyan csinálja, de a videókat általában "renderelni" kell, ennek során rakja össze a program az általad becélzott fájlokból az új videódat. Valami ilyesfélet keress tehát a menükben. Eszerint az oldal szerint a Make Movie (vagyis csinálj mozgóképet) menüben tudod megadni:

[link]

A tapasztalatlanságod miatt lehet még egy-két problémád a megfelelő formátum kiválasztásában, de ha megtalálod a hasonló képernyőt, akkor valószínű, hogy a Create file... (hozd létre a fájlt) gombra lőve már valódi videót kapsz.

2013. júl. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Sikerült! Végre! Én voltam túúúl bamba, de annyira, hogy inkább le sem írom:D

Azért köszönöm a válaszod:)

2013. júl. 3. 10:56
 4/5 tabaki ***** válasza:

Ja, pardony... Kifejezetten a Make Movie menüt ez a kép mutatja:

[link]

2013. júl. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 tabaki ***** válasza:
Na, a második képet még a válaszod előtt küldtem, ezek szerint fölöslegesen... Szió, örülök, hogy összejött!
2013. júl. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!