Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » App store regisztrációnál mit...

App store regisztrációnál mit kell beírni? Többi lent.

Figyelt kérdés

Ingyenesen akarok regisztrálni rányomtam, hogy "none" de alatta van egy sáv amihez ez van írva: "To redeem a code or gift certificate, enter it here"

De én nem rendelkezem se kódal sem utalványal.... Kérlek segítsetek!! Rengeteg oldalt végig olvastam és végig böngésztem, de ezt sehol nem találtam meg...



2013. júl. 3. 12:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha üresen hagyod, nem is enged tovább?


iTunes segítségével is csinálhatsz AppleID-t, ha AppStore-ban nem megy - válassz egy ingyenes appot, és mehet a reg. Ezzel aztán már az AppStore-ba is be tudsz lépni.

2013. júl. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Petya96 válasza:
Az Apple oldaláról töltsd le az ITunest (ingyen, ami mellesleg tartalmazza az App Storet is) és abban már tudsz regisztrálni és letölteni is.
2013. júl. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!