Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A patapon 3 hányadik legjobb...

A patapon 3 hányadik legjobb játék psp-re?

Figyelt kérdés
a patapon szerintem egy nagyon jó szerepjâtèk aminek enyhèn mondva fèlkèsz rajzolàsa és 2D fizikàja kèpes kigùnyolni azokat a 3D-s psp-s játèkokat amik nem màsok mint gyenge ps2 jàtèk adaptàciók mint pl a ratchet and clank size matters ami nem màs mint egy màsik cèg munkàja. (az igazi ratchet and clank sorozatot az insoimac csinàlja) Ez a jàtèk nem màs mint az 1. trilògia pixelesen ès mintha a karakterfejlôdès viszafejlôdòtt volna. A tòbbitt kommentben.

#patapon #japan studio
2013. júl. 3. 15:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez nem szerepjáték hanem egy ritmus játék.


Ha a patapon bejött inkább a nintendo házatáján nézz körbe DS-re is van egy két jó dolog

2013. júl. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
tudom ,hogy ritmikai de szerejàtèk is mivel a patapon 3-ban vannak beszèlgetések az ellentètes törszekkel ami befolyàsolja a jövõd. Èn màr tudom hiszen hivittem ès azòta fejlesztem a különbözõ osztàlyokat.
2013. júl. 3. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!