Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen egyszerű programmal...

Milyen egyszerű programmal lehet legkönyebben eltüntetni egy kép hátterét? Pl van mögöttem egy ágy és én azt akarom hogy simán fehér háttér legyen.

Figyelt kérdés

2013. júl. 3. 16:01
 1/9 anonim ***** válasza:

GIMP.

Nem mondom, hogy túl egyszerű, de van hozzá millió leírás a neten.

G.

2013. júl. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi!!!
2013. júl. 3. 16:05
 3/9 anonim ***** válasza:

ezen a héten te az ágyat a Gimp-el el nem tünteted,

ahhoz napokig dzsúdóznia kell egy kezdőnek,olyan bonyi progi az,

2013. júl. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nekem is olybá tűnik mert leszedtem és bonyinak tűnik de nagyon
2013. júl. 3. 17:21
 5/9 anonim ***** válasza:

Mondtam, hogy van a neten tutorial. Azzal csak egy majomnak tartana napokig. Google mindenki barátja!

G.

2013. júl. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
na majd menézem:)
2013. júl. 3. 17:32
 7/9 anonim ***** válasza:

nem ilyesmi helyen van az ágy,hogy le lehetne szedni ,


[link]

2013. júl. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 tabaki ***** válasza:

"napokig dzsúdóznia kell egy kezdőnek,olyan bonyi progi az"


Mamlasz! Erre nem az egész programot kell használnod egyszerre, hanem csak egy-két funkcióját, az meg könnyen átlátható. Mennyivel könnyebb pl. Paintben rajzolni, mint Gimpben? Szerintem semennyivel, fogod a ceruzát-ecsetet, oszt' húzogatod... Mit számít az, hogy a Gimp eközben ezerszer többet tud? De meg is fordíthatom: Mi a fenét kezdesz egy ovisoknak való programmal, ha nem lehet vele megcsinálni azt, amit egy normálissal csuklóból? A Gimp azért tud olyan sokat, hogy egyszerűbb legyen vele dolgozni.


Kérdező, itt írok hasonló témákról, legföljebb nem kínzod magad a részletekkel, de valamennyit segíthet:


[link]

[link]

2013. júl. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi szépen!
2013. júl. 3. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!