Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem tudok senkit se felhívni...

Foldesi97 kérdése:

Nem tudok senkit se felhívni skypen, vajon miért nem jó?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem rég kaptam egy laptopot (ACER aspire 5349) és mivel sokat beszéltem még a régi asztali számítógépen is a skype-om, ezért egyértelmű, hogy ráraktam a laptopra is, de mikor hívást próbálok kezdeményezni, valamiért a másik fél, amikor felveszi, azonnal le is rakja a skype beszélgetést, szinte el sem indul csak lerakja, ugyanez visszafele is megy, mikor ő hív én veszed, de nálam is lerakja azonnal, nem tudom, hogy mi a probléma!! Kérlek segítsetek, mert szükségem van a skype! (UI: van beépített mikrofonom és kamerám, ami jó más programokon, csak a skype vacakol!:S )

2013. júl. 3. 16:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Sok embernek van hasonló gondja. Ez valami bug, elvileg egy friss verzió (akár béta) megoldja a gondot.
2013. júl. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Bugos, frissítsd, nekem is ez volt.sőt teljesen legyilkolta a windows7-et.

Újraraktam meg újabb verziót szedtem. azóta jó.

2013. júl. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!