Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem érzékeli az ASIO4LL...

Miért nem érzékeli az ASIO4LL program a jackdugót?

Figyelt kérdés

Próbálnám rádugni a gitárt az erősítőn keresztül 2 kábellel a gépre.

A gitárt raktam az erősítő inputjába, a kimenő kábelt pedig az outputba és azt a kék dugaszba a gép aljzatán.

Próbálnám felrakni az ASIO4LL programot, de baszik feltelepedni, mert állandóan azt írja, h csatlakoztassam a drivert.

A hangszóró dugója kivételével mindent kipróbáltam, de a célom az, hogy a hangszórón adjon ki hangot és ne az erősítőn.

Miért nem megy?

Már mindent próbáltam, de valamiért csak az USB-s megoldást erőlteti a program.



2013. júl. 3. 19:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Milyen erősítő milyen kimenő kábelát dugtad a gépre?

Eleve minek az erősítő?

"mert állandóan azt írja, h csatlakoztassam a drivert."

A driveren nem nagyon van mit csatlakoztatni.

2013. júl. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Egy Roland Cube 15x az erősítőm és jack 6.3-as kábellel raktam rá, viszont a hangkártyámhoz át kellett alakítani 3.5-re és így próbálnám.

De ezek szerint az asio csak külső hangkártyával működik P

2013. júl. 3. 21:42
 3/7 anonim ***** válasza:

"Egy Roland Cube 15x az erősítőm és jack 6.3-as kábellel raktam rá, viszont a hangkártyámhoz át kellett alakítani 3.5-re és így próbálnám."

Jah, hogy a vonalkimenetet kötötted rá.


"De ezek szerint az asio csak külső hangkártyával működik P"

Őőő, nem.

Ehhez egyébként nem is kell semmilyen program vagy driver, simán bedugod és működik, a hangerőbeállítások nem stimmelnek az oprendszerben.

2013. júl. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom én úgy kötöttem be, hogy egy átalakítót raktam az erősítő outputjába, ahol becsatlakozik a számítógéphez, az erősítőt bedugtam be is kapcsoltam, az inputjába meg a gitárt dugtam bele.

Egyszerűen fogalmam sincs miért nem szól.

Lehet-h az erősítővel van probléma?

Akkor szól, a gitár, ha simán az erősítőre van rákötve.

2013. júl. 4. 10:42
 5/7 anonim ***** válasza:

Milyen hangkártyád van?

Fenn van-e a WDM driver?

Milyen szoftvert használsz és mire állítottad a ki-bemenetét?

Az Asio4All control panelben a villáskulcsos gombra kattintva megjelenő bővebb listában bekapcsoltad-e azokat, amik kellenek, kikapcsoltad-e azokat, amik nem, és állítgattad-e magasabbra a puffereket, nézted-e a többi beállítás változtatásának a hatásait?

2013. júl. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az ASio-t telepíteni se engedi, nem tudom milyen hangkártyám van XXD
2013. júl. 13. 14:10
 7/7 anonim ***** válasza:
Talán akkor Eszközkezelőben jó volna megtekinteni. Ha ott nem derül ki, ill. felkiáltójeles valami van, ami lehet hangkártya, akkor rá kellene keresni valami freeware-re, ami listázza a hardvereket... Aztán pontosan ahhoz a hangkártyához keresni drivert.
2013. júl. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!