Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért tölti be a Black Ops 2...

Miért tölti be a Black Ops 2 a pályákat ilyen lassan (multiplayerben)?

Figyelt kérdés

A gépem simán bírja, játék közben 100+ fps-em van, de a pályákat nagyon lassan tölti be. Mi lehet az oka?

A gépem főbb részei:

1GB WD HDD

HD 7870 VGA

FX 6300 CPU

8GB 1600 MHz Corsair RAM

A játékban minden beállítást maxra raktam, a felbontás FullHD.



2013. júl. 3. 19:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Üdv! Mert a játéknak nem ''tetszenek'' az amd-s gépek. Elméletileg, azokon a gépeken lassú a map betöltés. Igaz rég nem játszottam vele, mert töröltem a francba,mivel egy rakás .... a játék.
2013. júl. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! És tényleg, a inteles laptopomonorsabban betöltött. Akkor ha vennék egy ssdt és arra átraknám a játékot, az se segítene?
2013. júl. 4. 10:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Eleve nem a HDD a gond, hanem maga a proci és a vga, ugyebár mind a kettő amd. Tehát ebben az esetben, tanácstalan vagyok,hogy az SSD segítene-e a gondon. Mivel nekem is amd-s vga van a gépbe, így nekem is lassan töltött be,hiába van inteles procim.
2013. júl. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!