Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik a jobb böngésző? A...

Melyik a jobb böngésző? A Google Chrome, Firefox vagy az Opera?

Figyelt kérdés

2013. júl. 3. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
firefox
2013. júl. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mindenki másra esküszik!:) Nekem eddig nagyon bejött a chrome (most is azon vagyok), de előjön egyre több dolog, pl. youtuben nem hozza be a videót nagy teljes képernyőn, facebookon gyakran nem hozza be az ismerőslistát (amit más böngésző behoz). De akkor is szerintem ez a legkezelhetőbb, és pl. nagyon jól lefordítja az angol szövegeket pillanatok alatt! Az operát pedig nem igazán ismerem, azt mobilon nagyon jó!:)
2013. júl. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Internet Explorer!


Csak vicceltem. A Firefox kicsit lassan indul, de utána gyors és stabil, mindent betölt amit kell és szerintem a kezelhetőségben is jobb a többinél.

2013. júl. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 csacsi2 ***** válasza:

firefox Csak nem árt jól beállítani, a gép képességeinek megfelelően!


#2 - firefoxhoz vannak kiegészítők. fordításra pl.: Google translator. Kijelölt szöveget is akár úgy fordítja le, hogy az oldalon megváltoztatja a szöveget. Chrome -ot ezért felejtettem el mert nem jó a hardverkompatibilitása (fekete képernyő). Ha találsz beállítást, kapcsold ki a hardveres gyorsítást a böngészőben és a flashplayerben (jobbklikk a videon settings/display fül) is! Lehet megoldja a problémát!

2013. júl. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
42%

Google Chrome a legjobb szerintem, mert egyszerű és gyors.

Opera meg Firefox nagyjából ugyan az, de inkább opera mint firefox nálam.

2013. júl. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szerintem Opera 15. Nagyon gyors, van benne egy minimális reklámvédelem (van külön letölthető adblock, és gyorsító kiterjesztés) Nagyon jól kezelhető. Nekem a Firefox max a reklámok és a kiterjesztések használata miatt nem tetszik. Google Chrome pedig, kifigyelnek. Internet Explorer 10 és Opera 15 nálam a bevált böngészők. Bár az Internet Explorer 10 magától lefagy, mikor semmi baja nincs.
2013. aug. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Firefox
2016. máj. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!