Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen játék a Half-Life?

Milyen játék a Half-Life?

Figyelt kérdés
megvan nekem csak nem tudom milyen ? össze kell szedni dolgokat ? vagy ilyen ijesztgetős ? menekülős ? SOS

2013. júl. 3. 20:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Nálam a Half-Life összes része és a Dragon Age1-2 a best. Ezt én nálam semmi nem múlja felül. ÉS van youtube csak be kell írni és kilök több ezer videót.
2013. júl. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
FPS.
2013. júl. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A Half-Life tudományos-fantasztikus belső nézetű lövöldözős (FPS) számítógépes játék, amelyet a Valve Software fejlesztett és a Sierra Entertainment adott ki 1998-ban. A játék a GoldSrc névre hallgató, jelentősen módosított Quake-motorra épül. A játékos Dr. Gordon Freemant, a fiatal elméleti fizikust irányíthatja, aki egy balul sikerült kísérlet káros következményeit igyekszik megszüntetni.
2013. júl. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2013. júl. 4. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi
2013. júl. 4. 09:56
 6/8 A kérdező kommentje:
és ezeket a fegyvereket meg cuccosokat össze kell szedni ?
2013. júl. 4. 14:52
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. júl. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A fegyvereket csak akkor kell összeszedni ha nem akarsz meghalni már pedig szerintem nem akarsz :)
2013. júl. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!