Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit csinálajk hogy jók legyene...

Mit csinálajk hogy jók legyenek a VST pluginok?

Figyelt kérdés

Fl Studio 11-et letöltöttem de amikor feltelepítettem a massive-ot akkor azt nem ismerte fel az fl studio.

Amikor meg a Vanguardot feltelepítettem akkor azt felismerte de amikor megnyitottam fl-ben és elkezdtem zonogorázni vele akkor folyamatosan szólt a hang mlg akkor is amikor csak röviden egyszer nyimtam meg egy billentyűt.



2013. júl. 3. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Velem is előfordult már ilyen...nem igazán preferálja a plugint

--a megoldás csak annyi, hogy megpróbálsz máshonnan leszedni VST-ket, mert lehet hogy épp egy bugosat fogtál ki

2013. júl. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Fl 10-en minden plugin futott rendesen .. Aztán ujraraktam a gépet és felraktam a 11-et de valahogy nem nagyon akarja megtalálni a Massive-ot.. Elvileg pedig működnie kellett volna.
2013. júl. 3. 23:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha csak nem találja meg akkor Insert>More...>és pipát neki
2013. júl. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Vagy nézd meg, hogy a massive.dll fájl a VSTplugins mappában van-e

Ha nincs abban a mappában benne, akkor nem is fogja beolvasni

2013. júl. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!