Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Portal 2 coop hiba?

Portal 2 coop hiba?

Figyelt kérdés
A játék sem nekem sem a haveromnak nem eredeti,mégis elindul a játék és minden rendesen működik.De mikor az első pálya végére érünk majd visszakerülünk a központba csak az első pályát tudjuk elinditani.Hogyan lehetne ezt a hibát kijavitani?

2013. júl. 3. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:

1. Megveszed (ketten nem sok, fejenként 3500-3600Ft)

2. Beírod indításnál a 2. pálya nevét.

2013. júl. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lesz nyári leárazás a Steam-en, biztos a Portal 2 ára is lemegy. Akkor pedig már igazán nem mondhatod, hogy drága lenne. Hidd el, ez a játék megéri az árát.
2013. júl. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A játékot már régebben megvettük de nem működött a coop.Irtunk is a steamnek de nem válaszoltak,ezért gondoltuk úgy hogy letöltjük.
2013. júl. 4. 15:23
 4/7 anonim ***** válasza:

Írjatok a Steam-nek mégegyszer.

Annyiszor, amíg nem válaszolnak.

Nemár, hogy megveszel egy terméket, nem működik valami, ők meg b*sznak Rád.

Haveromnak meghekkelték az accountját és visszaírtak.

Még az Origin is visszaírt, és olyan játékot(Red Alert 3) raktak be nekem Origin-be amit akkor vettem amikor még az nem is volt :D


Szóval írj(atok) nekik.

2013. júl. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én már legalább tizedjére irok nekik de semmi.Tudom hogy elfoglaltak meg minden de már legaláb 2 hete még annyit sem irtak hogy "FAKABÁÁT" és hát ezért szeretnénk valahogy coopot játszani minél hamarább.Ezért is szeretném ha valaki elmondaná végre hogyan kell kijavitani vagy egy linket adni honnan is tudnám megoldani a coopot.
2013. júl. 4. 20:30
 6/7 anonim ***** válasza:
És miért nem megy a coop?
2013. júl. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mikor megprobálom elinditani a coopot egyszerüen kidob.A barátomnál is ez volt de neki valahogy rendbejött,de én nekem még mindig nem megy.
2013. júl. 9. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!