Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Youtube videók akadoznak...

Madari Bálint kérdése:

A Youtube videók akadoznak mit tehetek? A tobbi lent

Figyelt kérdés

A Youtubon akarom nezni a videokat, és egy kb 4 perc után elkezd ugy laggolni hogy az már fáj, a laggot abba tudom hagyni ha megmozgatom az egeret.A hang nem akad csak a kép a hang az tokéletesen megy tovabb.De ha ez elogyon egy filmnél akkor négy percenként mozgatni kell az egeret és igy mar nem is jo nezni egy filmet. Nem csak Youtubon hanem még a letoltott filmeknel is

Ha tudtok segiteni nagyon megkoszonnem.

U.i: régebben nem csinálta ezt



#videó #YouTube #lag #video lag
2013. júl. 3. 21:36
 1/3 anonim válasza:

A vincseszter meghibásodása okozhat ilyen jellegű problémát

szokott közbe a géped erősen dolgozni a videó közben?

2013. júl. 5. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

hogy régebben mit csinált, az lószärt nem számít, eleget frissítgeti magát a windows, nemde?

szerintem nyiss meg egy feladatkezelőt, filmnézés közben teljesítmény fülön nézd mi történik, valószínűleg a kevés memória lehet probléma, legalábbis fateromnál 2x512 DDR2 megoldotta a problémát (pont egy órája javítottam meg a gépét), ha a processzorhasználat ugrik fel hirtelen, mikor előjön a probléma, akkor az a baj, ha pedig folyamatosan tele van a memória, akk az a baj, de érdemes figyelni külön szoftverrel a GPU kihasználtságot is, esetleg winchester használatot. GPU kihasználtság figyelésére az EVGA Precision X nevű szoftvert, HDD használat figyelésére meg a HDD Life Pro-t ajánlom. Ui.: a HDD Life Pro egy időben nagyon lelassította a gépemet, nem szabad windowsal együtt indulnia, ahhoz képest, hogy kiír egy számot, szärt sem csinál, ahhoz képest rendesen lecseszi a számítógép használati teljesítményét.

2013. júl. 5. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
koszonom a válaszoka tde ujra installáltam az op rendszert és elmúlt a probléma
2013. aug. 28. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!