Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » DivX Converter? (Több kérdés...

DivX Converter? (Több kérdés lent)

Figyelt kérdés

Jól konvertál?

Hány szálon dolgozik?

Mennyire gyors?



2013. júl. 4. 09:36
 1/4 Lajos54 ***** válasza:

Melyik?

Maga "a" DivX Converter, vagy valamelyik, ami DivX-be tud konvertálni? Igen széles a választék, vannak régebbi, és egészen új programok, illetve ugyanannak a programnak különféle verziói. Általában az újabbak jobbak szoktak lenni, többet, gyorsabban tudnak a korszerűbb megoldások miatt.

2013. júl. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A DivX Plus Converter.Ami a DivX Plus Player mellé van.
2013. júl. 4. 12:41
 3/4 Lajos54 ***** válasza:

Valójában nem ismerem, illetve még nem használtam. Egész jókat írnak róla, egy hibája van: az újabb verziók próbaverzióban (shareware) érhetők el, vagy fizetni kell érte. A korábbi kiadásokból már érhető el free is, de nem tudom, azok mennyivel tudnak kevesebbet. Ráadásul idegen nyelvű.

Lehet, hogy jobban jönnél ki a Format Factory-val, az sokat tud, és van magyar nyelvű felülete.

2013. júl. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nekem nem baj,hogy angol és nekem teljes verzió van.

Nem rég töltöttem le.

Filmeket konvertálok fullHD felbontásra.A Méretük 5-6GB szokott lenni.

És kb 1,5-2 óra alatt konvertál egy filmet.

2013. júl. 4. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!