Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért van az hogy a notebookom...

Miért van az hogy a notebookom hivatalos weboldalán a kiválasztott modelnél 3 fajta "DISPLAY DRIVER" is van? Lent is olvasd el! Ezek: Nvidia Intel Ati most akkor mindhármat rakjam fel? Informatikának ezen részén nem vagyok jártas.

Figyelt kérdés

Toshiba Satellite c660-x10

Serial number: XA476620K


Jah egyébként bővítve van a ram: 6GB-ra

Windows 7 ULTIMATE 64 bit-es op. rendszer van rajta


innen töltöttem le a driver-eket:

[link]



Felszeretném rakni a legfisebb driver-eket (lehet h ezektől már van újabb driver is) ha tudtok jobb oldalt vagy programot ahonnan letudnám tölteni a legfrissebb drivereket, azt megköszönném...



Tudom hogy nem csúcstechnológia és nem mai gyártmány már, ezért kérlek ne szóljatok le. Internetezése bőven elég nekem:)


Köszönöm a válaszokat...



2013. júl. 4. 11:02
 1/4 A kérdező kommentje:

pluszba még bios frissítésénél mikor elindítom ezt írja ki:



"there is an error occurred, please check below items.

Bios version above 180

Battery capacity more than 10%

AC is attached"


Ha jól értelmeztem:

Bios verzió 180 fölött van

Aksi kapacitás több mint 10%

ÉS hálózatról megy


Mikor kihúztam a hálózati kábelt akkor is ugyanezt írta ki, vagy én értelmeztem rosszul?? most ez baj h leállt a frissités?? vagy nincs gond és a bios verzióm frissebb, mint amit telepíteni akartam??

2013. júl. 4. 11:19
 2/4 anonim ***** válasza:

Elvileg a Windwos Update automatikusan telepíti a videokártyát. Ha nem akkor töltsed le mind a hármat, maximum kettőre azt mondja a gép hogy nincs támogatott hardver...

a Bios meg azért szól hogy az akkumulátorod élete vége felé közeledik. Elérte újkori névleges kapacitásának 10% át a tényleges kapacitása. gyakorlatilag kuka....

2013. júl. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

értem, köszönöm a választ.

Am kiderült hogy az Ati display driver nem is ati volt mikor kicsomagoltam hanem az is AMD. :DD


Amúgy se bírta sokáig aksi max 90 percig ,íyg is már állandóan hálózatról ment a gép. de úgye ha hálózatról működtettem akkor még tudom használni azért?


(jah amúgy a kérdésben az NVidia helyett AMD-t akartam írni)


Nah alényeg h legközelebb már asztali komoly gépet fogok venni:)

Köszönöm a válaszod:)

2013. júl. 4. 14:42
 4/4 anonim válasza:
Melyik vált be végül? Ugyanez a gondom és cirka a 10.-drivernél tartok..továbbra is fennáll a probléma..
2016. márc. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!