Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért csinálja ezt?

Rammstein211 kérdése:

Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
A gépemre letöltöttem a borderlands 2-t és mikor megpróbálom elindítani a telepítőt total commanderrel vagy a sajátgéppel ,akkor lefagy (nem a gép hanem a total commander),de úgy,hogy még feladatkezelővel se tudom bezárni.Nem tudom,miért csinálja ezt,és az is biztos,hogy nem vírusos,mert mindenkinek működik.

2013. júl. 4. 19:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Azt először is érdemes tisztázni:

Az,hogy "mindenkinél" működik,ne vedd életbiztosításnak,mondván nálad is működni fog.

Mert az sem biztos,hogy ugyanaz az operációs rendszer van a gépeden mint a "mindenkiéknek"..

Nem mindegy már az sem,hogy 32bites vagy 64bites.

Mért nem mindegy?

Mert ilyen a letöltögetés,vagy jó vagy nem..

Ez azért van mert inkább letöltöd,mint megveszed..

Nem véletlen,azaz nem csak a multy miatt árulják a játékokat,hogy neten tudj vele játszani ha megveszed..

Épp ezért ha játszani akarsz töltögess csak szépen,amég nem találsz egy jó verziót!Persze a vírusírtót is érdemes futtatni rendesen,mert egy esetleges gépmeghibásodás drágább lehet mintha megvetted volna a játékot..

Másrészről az sem kizárt,hogy a géped túl gyenge a játékhoz,elvégre látatlanba nemtudom milyen számítógéped van..

2013. júl. 6. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát,elég erős gépem van AMD 6 magos 3,3 ghz, Asus Radeon 7770 HD. De egyébként már sikerült megoldani (letöröltem).:D
2013. júl. 25. 12:39

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!