Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van működő PS3 emulátor?

Hapcell kérdése:

Van működő PS3 emulátor?

Figyelt kérdés
Ha ps1 és ps2-ből tudtak csinálni.Akkor ps3-ból mért nincsen működő?

2013. júl. 5. 17:56
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
82%

Nincs. Mert ps3 qrva bonyolult és jó pc-n is szarul menne


[Mindjárt jönnek az okosok és adnak neked linket hogy hülye vagyok itt van...fake mind mivel leszeded azt kell majd hozzá bios ami nincs sehol]

2013. júl. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 ahmon ***** válasza:
0%

Van. Az előttem szólónak annyit mondanék, hogy a bios-t ugyanolyan könnyű beszerezni mint egy emulator-t.


[link]


Itt van egy emulator, és jön vele a bios is. A program 4 mb, a bios 9 mb. A működését ismerni fogod hogyha volt már dolgod ps1 vagy ps2 emulatorral. Nekem működik. Tökéletesen viszi a ps3-as cuccokat.

2013. júl. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Akkor kérlek vegyél fel nekem gameplay-t amin te magyarul beszélsz és mutatod be köszi!
2013. júl. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 ahmon ***** válasza:
0%

Nyasgem!

Ott a link! Töltsd le, próbáld ki! Ha nem megy, akkor sz*r a géped, vagy csak te vagy béna!


De tudod mit? Legyen! Ha beszerzed nekem hozzá a szükséges hardvereket rendben! Ugyanis az én gépem gamer pc, és nem studio pc. Ami azt jelenti, hogy vagy játszok, vagy mást csinálok. De a gép játék közben nem bír el egy felvevő progival. Még maga az emulátor is sok neki a konkrét játék mellett, de azt még épp hogy bírja.

2013. júl. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

nem szedek le minden szart a gépemre köszi

ha gamer pcd van akkor bőven elbírná a hogy a fraps megy a háttérbe

De akár egy teló/vidi kamerát a monitor elé teszel nekem az is jó

2013. júl. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 ahmon ***** válasza:

Videokamerám nincs. Se wbkamerám. Telós képet meg megpróbáltam, de mivel elég erős monitor, ezért csak egy rohadt nagy fehér foltot látni akármennyire is közelítek rá. (na meg egy samsung gt-s5230-tól ne is várjunk sokat videózás terén)

Egy gamer pc pedig nem arra van tervezve hogy a játék mellett videókat vegyél fel. Az már nem csak gamer pc. Egy gamer pc a játék mellett nem bír más tevékenységet. Ha már lehet játék közben képernyőképet venni, azt nem sima gamer pc-nek nevezik. De nekem sima gamer pc-m van.


És úgy egyébként. Tipikus magyar hozzáállás. "Adj 100%-ot, csináld meg ezt, csináld meg azt, és akkor talán letöltöm"

Cseszd meg! Ott a link, egyáltalán nem sz*r, ha nagyon akarod akkor a letöltést figyelteted egy víruskeresővel menet közben. Se az AVG, se az avast, se a virusbuster, se a norton (igaz az régi) nem talált rajta semmit, de még a kisebb vírusirtók sem mint a panda és egyebek.

Ez is tipikus magyar logika. FOGALMAD SINCS a program tisztaságáról, de előre eldöntöd hogy rossz.

2013. júl. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Nekem van róla fogalmam. annyit ér mint a 3ds "emulátor"

mert ez nem igazi emulátor csak úgy néz ki mintha működne DE NINCS. És az a válaszoló aki azt írta van nem véletlenül nem akarja fel venni.

Itt magyarázza a hülyeséget de fellehet venni csak nem akarja mivel NEM MŰKÖDIK.

Nem is igazi program PS2-es bios-ok és PCSX2 pluginokból áll az egész.

Onnan tudom hogy kipróbáltam PCSX2-n és érdekes igazam lett.

egyébként van ps3 emu kicsi gyenge HOMEBREW programokra

[link]

De ezzel nem futtatsz egy normál játékot se.

Van még kérdés PS1 PS2 PS3 emukról?

2013. júl. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 ahmon ***** válasza:

Kicsit rosszul értelmezted de nem baj. Szövegértés egyes!

TE úgy gondolod, hogy azért nem veszem fel mert nem működik. Úgy látszik nem bírod felfogni, hogy nem minden technikai eszköz képes mindenre. Vannak bizonyos határok, ami az én gépemnél itt van. Ha játszom, akkor konkrétan egy torrent letöltés sem mehet a háttérben, de még a vírusirtót is ki kell kapcsolnom, mert különben nem megy a játék, vagy csak nagyon szaggatva. Igazából az én gépem a gamer pc alját súrolja, tehát épphogy beleesik a kategóriába. Mint mondtam ha lenne megfelelő technikai felszerelésem, akkor felvenném. És technikai felszerelés képpen értem azt hogy kéne hozzá egy erősebb processor vagy ram...na meg videokártya...

1 2005-ös 3,2 GHz-s intel proci, NVIDIA GeForce 9500 GT, és 2 GB ram...Ezek a fő tényezők. Ez a gép épphogy gamer pc. Egy ilyen géppel komolyabb játék mellett nem lehet semmit csinálni.

2013. júl. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

1.attól még az emulátor nem működik.

2. és nekem egy kicsit rosszabb gépem van de attól még tudok felvenni igaz szaggat de tudok felvenni játék közben is.

2013. júl. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 ahmon ***** válasza:

2. Jó neked hogy megy! Win 8 nagyon leterheli már alapból a gépemet. Illetve tele van a vinyóm, az is számít bele. Hiszen ha a C meghajtón össz-vissz 19Mb szabad tárhelyed van az is befolyásolja a gépet ;)


1. Ez van. Az hogy NEKED/NEKTEK nem megy, az nem az én hibám. Én annyit mondhatok hogy az én számítógépemen tökéletesen működik. A többi nem érint! A kérdező megkérdezte hogy van-e ps3 emulátor. Én megmondtam hogy van, és küldte is hozzá linket, ahol még a bios is jön vele. Ennyi! Többről nincs itt szó.

2013. júl. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!