Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi az a Timeviewer nevű...

Mi az a Timeviewer nevű program? Egyik weboldalon képre kattintottam, és letöltötte.

Figyelt kérdés

:S

kutyasz*r.hu-n kattintottam a képre.

Most ez micsoda? Elvileg kitöröltem amúgy. - Remélem, mert 3X mentem rá, hogy megnézzek valamit, de csak kétszer töröltem ki, de most nincs a letöltések között, lomtárból is töröltem.


Mi lehet ez a progi?O.o Előre is köszi.



2013. júl. 5. 18:00
 1/4 ahmon ***** válasza:
87%
Az nem "time", hanem "team". Azaz teamviewer. Egy segítő program. Ha tudjátok egymás IP címét, és van egy közös kód, akkor látni lehet vele a másik képernyőképét (természetesen ha elfogadja a felkérést) sőt ha olyan funkciót használtok akkor irányítani is lehet a gépét.
2013. júl. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Ment a zöld mancs:) És tényleg elírtam:S:$
2013. júl. 5. 18:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Annyival még kiegészíteném, hogy remekül alkalmas arra is, hogy egy laptopról irányítsd az otthoni asztali géped.
2013. júl. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, zöld!:)
2013. júl. 10. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!