Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha ncoról letöltöm a win8 at...

Ha ncoról letöltöm a win8 at és kiírom egy dvd-re utána újra indítom a gépet akkor fogom tudni telepíteni?

Figyelt kérdés

2013. júl. 5. 23:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha bevan allitva,hogy lemezrol bootoljon a gep es arra a lemezre jol irtad ki a rendszert,akkor igen.
2013. júl. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
de ovatosan, mert a op rendszer kiirásához mindenképp kell neró vagy valamilyen író program. ha simán az alap windows írojával irod, nem fogja érzékelni a bootolásnál az op-s lemezt
2013. júl. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát leszedtem ncorol és most töltöm a nerót és megpróbálom kiírni be van állítva hogy cd-ről bootoljon
2013. júl. 6. 14:38
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nemsérült a win 8 amit leszedtél az annak felkell mennie a gépedre ja és az a kérdés az alaplapod milyne windoiwsokat eszik D engem egy helyen majdnem átbsztak az alaplappal majdnem szart vettem D D Asus alaplapod kerüld nekem Arock z77pro4 m em van meg a gigabyte a jó alaplap csak kérdés mennyi idös az az alaplap és támogatja e a win 8 at mert ha nem akkor 25 ezterért alaplap csere ésha nemlehet a proceszoroddal összekötni akkor alaplap,processzor ram cserére számolhatsz. Én igy jártam a 3 terrás winyó véget mert nekem is régi volt az alaplap 4 éves szóval mindent cserélni kellet új gépet vettem.
2013. júl. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!