Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet a gépemel fagy néha...

Mi lehet a gépemel fagy néha idegesitöen? (Fontoss)

Figyelt kérdés

Intel core 2 duo 2,4ghz

2gb ram

hd6790

120gb hdd

windows xp tehát ezzen a gép nagyon gyors de néha idegesitöen megfagy a start menü meg a dokumentumok meg amiben dolgozok és lassu nagyon van amikor azonal nagyon gyors

azért nem szeretnék windows 7 rá mert nem tudom használni . volt szervizbe azt mondták ami a gépbe van teljesen hibátlan a virus irtó nem talál semmit 1 hónapja ezt csinálja akkor is lett urja téve elötte is ezt csinálta . mi lehet a gond ?



2013. júl. 6. 13:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Milyen tápegységed van? Talán gyenge!
2013. júl. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

corsair 800w ilyen :

[link]

2013. júl. 6. 13:27
 3/9 anonim ***** válasza:
Az egy jó táp! Én a helyedben következő lépésként föltenném a Win7-et!
2013. júl. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

js bocsi elirtam 3ghz a procim nem 2,4ghz

itt is 1 kép a gépemröl : [link]

2013. júl. 6. 13:31
 5/9 anonim ***** válasza:
Esetleg előbb cserélj elemet az alaplapon! Pár száz forintos tétel. Sok hibát produkálhat a gyenge elem!
2013. júl. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
volt rajta windows 7 de annál is ez volt meg azt nem tudtam használni ezért is váltotam visza xpre
2013. júl. 6. 13:32
 7/9 anonim ***** válasza:
Esetleg előbb cserélj elemet az alaplapon! Pár száz forintos tétel. Sok hibát produkálhat a gyenge elem!
2013. júl. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
de mint irtam volt a gép szerelönél mert garis azt mondták nincs semmi baja utolag tetettem bele ezt a tápot elük amikor volt utojára emiat szervizbe .
2013. júl. 6. 13:34
 9/9 A kérdező kommentje:
telepités elött eset volt azzal is csinálta most norton van azzal is ugyan az mi lehet a gond ? :S
2013. júl. 6. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!