Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mien jó ingyenes játékokat...

Mien jó ingyenes játékokat ismertek windows 7-re mint pl: LOL Minecraft GTA?

Figyelt kérdés

nekem meg van a: GTA SanAndreas

GTA Vice City

Minecraft

League of Legends

Lego Star Wars 2



2013. júl. 6. 13:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezek ingyenesek?

Mert ha neked az az ingyenes amit letölthetsz a netről, akkor több ezres listát lehetne sorolni száz szempont szerint. Egyszerűbb lenne egy letöltőoldalt megnyitni, megnézni hogy mi népszerű, összevetni a gépigényt, megnézni a leírást, játékmenetet, kommenteket, majd az alapján letölteni azt amelyik fut és tetszik.

2013. júl. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ott a pont....ezek mind fizetősek

És igen..fogod az egyik torrent oldalt>seederek szerint sorbarendezed>megnézed, hogy melyiket írják jónak>leszeded

ENNYI!

2013. júl. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
azokat azért írtam hogy tudjátok mien tipusokat szeretek
2013. júl. 6. 22:06
 4/6 anonim ***** válasza:

Először is tisztázzuk, hogy NEM MENŐ hülyén leírni szavakat...mint pl azt, hogy "mien"

Ebből látszik, hogy nem vagy több 10 évesnél

Ez esetben meg menj ki a haverokkal a városba, hülyüljetek egy jót, és ne azt kérdezd, hogy "mien jó ingyenes játékok vannak"

Egyébként félretéve a dolgokat!

Tuti, hogy ellennél a STALKER-Call of Pripyat-al, vagy Splitner Cell-el...

De az írásodból ítélve, mivel még kisebb vagy, ezért ajánlom figyelmedbe a SWAT 4-et...minden 10-13 éves rajong érte :D

(anno én is....ma már csak vacak)

Nekem inkább az FPS játékok a kedvenceim, ezért ilyen sandbox, meg MMO vagy milyen játékokban nem nagyon tudok segíteni

Viszont ha van egy combosabb géped, akkor Battlefield, Sniper-Ghost Warrior, Killing Floor, etc-etc

2013. júl. 7. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A: STALKER-Call of Pripyat

Splitner Cell

Sniper-Ghost Warrior

jónaktűnnek majd kipróbállom.

Am köszi mindent ami nem sértés volt.

2013. júl. 7. 14:42
 6/6 anonim válasza:
Steam F2P
2013. júl. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!