Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ki melyikre esküszik iGO...

Ki melyikre esküszik iGO Primo vagy iGO 8?

Figyelt kérdés
Sokan azt mondják hogy az iGO8 még mindíg jobban tervez, kézenfekvőbb, ki mire esküszik? :)

2013. júl. 6. 18:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Szinte mindegy, ha nincs szükséged a primo többletszolgáltatásaira akkor a 8 is elég!
2013. júl. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
IGO8 szerintem.
2013. júl. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nekem annyi elég hogy odavigyen ahova kell :)

Többi nem számít:)

2013. júl. 6. 20:13
 4/7 A kérdező kommentje:
WayteQ x960BT -m van.
2013. júl. 6. 20:13
 5/7 jucsucsu válasza:
igo 8: gyors, egyszerű és nagyszerű. Primo: látványos, lassúbb, bonyolultabb.
2014. márc. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A mai térképek miatt inkább Primo. Ha Magyarországról (NNG térkép) szeretnél külföldre menni (HERE térékép), akkor az iGO 8 (8.3.x!) érdekesen tervez: nem visz át az autópályán lévő határon, ugyanis nem illeszkedik a két térkép egymáshoz. Ha Magyarország HERE térkép van berakva, akkor is ez a probléma (nem tudom miért). Ha Magyarország és a másik ország térkép is TomTom, akkor normálisan visz. iGO Primo-nál nincsenek ilyen bajok. Illetve a Primo elfogadja a .3dc fájlokat, de a 8 hibaüzeneteket ír ki. Egyik sem rossz, de inkább már Primo.
2019. júl. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

#6-os válaszoló vagyok:


Amit írtam az iGO 8-ról, az még a 8.3.1-ben van benne (amin teszteltem: PC-s 8.3.1.59883). Ezt a hibát 8.3.5-ben már kijavították, tehát teljesen jó. Igazából teljesen mindegy, melyiket választod, de a Primo több fájltípust is fel tud ismerni (például .3dc épületfájlt felismeri a 8, viszont hibaüzenetet ír ki, és a navigálás sem tökéletes ebben az esetben. Na de .hnr, .fda, .fpa, .ftr fájltípust nem hiszem, hogy felismerné). Viszont a 8-ban az a jó, hogyha véletlen rányomsz a képernyőre, automatikusan visszaáll. A Primo-ban ilyen nincs. Vagy a mentett útvonalak sokkal kézenfekvőbb helyen vannak a 8-ban, mint a Primo-ban. Lehet, hogy a Primo-t mondom, mint legjobb, viszont valahogy hozzámnőtt a 8. Ha Androidra elérhető lenne, szívem szerint azt használnám. De te gondolom Windows CE készülékre gondolsz. Én 8-at használok WinCE-n. Teljesen megfelel. Ha nincs túl nagy elvárásod, akkor 8. Viszont mostmár egyikre sincs TMC támogatás.

2019. júl. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!