Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen Local Multiplayer...

Lord Keri kérdése:

Milyen Local Multiplayer játékokat ismertek? (Split Screen)

Figyelt kérdés

Barátnőmmel mostanában rákaptunk a közös videojátékra. Nincs konzolom, csak egy erős gamer PC-m ami tv-re is van kötve így eléggé korlátozottak a multiplayer lehetőségek.


A jó hír, hogy találtam rengeteg osztott képernyős játékot, vagy olyat ami nem osztott képernyős de ketten is játszhatóak. Írok pár példát, tudtok még hasonlóakat mondani ezeken felül?


Amiket ismerek:

- Resident Evil 6

- Split Second Velocity

- Dirt 3

- Family Guy

- Lego Batman 2

- Lego Star Wars 2

- Terminator Salvation

- Serious Sam 3

- The First Templar

- Blur

- Crash Time 5

- Grid 2

- Toca Race Driver 3

- F1 2012

- Virtua Tennis 4

- Street Fighter X Tekken



2013. júl. 6. 18:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

World Racing 2...


Abba lehet jó kis plusz pályákat, modokat és autókat is berakni.

2013. júl. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kicsit elavultnak tűnik grafikában, de attól még lehet, hogy jó a játékélménye. Köszönöm a választ megnézem milyen! :)
2013. júl. 6. 19:12
 3/8 A kérdező kommentje:

Közben még rátaláltam a Mortal Kombat Komplete Edition-re is! Ráadásul tuti jó játék is!


Azért írtam ide, hátha más is keres ilyen játékokat! :)

2013. júl. 7. 18:07
 4/8 Alex007HUN válasza:
100%

Az összes Lego játék jó erre!

Serious Sam:: The First Encounter

Serious Sam: The Second Encounter

Egy kis trükkel még a Left4Dead is játszható split screen-ben.

The House of the Dead sorozat

Kane and Lynch

Worms sorozat

2013. júl. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ! :)
2013. júl. 11. 19:43
 6/8 anonim válasza:
Szia! Látom a listában a Dirt 3 játékot is, Neked hogy sikerült elindítani split screen módban? Mi úgy szeretnénk játszani, hogy egyik fél a billentyűzeten, másik pedig egy joystickkal, viszont belépni csak a "start" gombbal lehet, amit pedig nem érzékel. Kérlek, ha tudsz, segíts :) Köszi előre is! Üdv
2013. júl. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Sajnos már nem emlékszem, mert nem jött be a játék.


Amúgy lehet, hogy azért nem érzékeli a gamepad-ot mert lehet, hogy gyári xbox controller kell hozzá, vagy ha nem olyanod van akkor van erre xbox 360 controller emulator. (így megtalálod a neten is). Nekem nem xbox controllerem van, de olyan amit a windows úgy érzékel (Logitech F310) azzal gond nélkül működött a játék!

2013. júl. 29. 17:14
 8/8 Magyari Tibor válasza:
Én is ilyen játékokat keresek a left 4 dead nél milyen trükkre gondolsz? A resident evil revelation 2 vel is lehet.
2017. máj. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!