Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik ilyen telepítő vagy...

Létezik ilyen telepítő vagy telepítő készítő program?

Figyelt kérdés

Hali!

Olyan progit keresek,amivel meg lehetne oldani,hogy pl ha én létre tok hozni olyan telepítő fájlt hogy telepítse fel ezt meg azt a programot,mint pl ccleaner, total commander beavatkozás nélkül feltelepíti.

Vagy például ha serialos a cucc beteszi az általam megadott serialt. Létezik ilyen progi,és ha igen mi a neve,honnan tölthetem le?

Válaszokat előre is köcce.



2013. júl. 6. 19:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Létezik.

Autoinstaller kulcsszavakkal találsz vagy egymillió darabot.

2013. júl. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
kulcsszóval* bocsánat.
2013. júl. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
oké, köszi de vmi konkrét progi, tapasztalatból stb?
2013. júl. 6. 20:03
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem használok ilyesmit. Egyszer telepítettem windowst, lementettem egy külön partícióra és azt állítom vissza, amikor kell. Így 5perc az egész.
2013. júl. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Na oké, de nem csak win telepítésére kell,hanem pl analfabéta osztálytársnak pl segíteni úgy hogy neki nem kell semmit csinálni csak feltelepül magától... Meg ugyanez nem progikkal hanem játékokkal pl sims
2013. júl. 6. 20:12
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen, létezik.


Setup generator. Be kell rakni a magyar nyelvcsomagot a languages mappába, akkor lesz magyar.


Link:


[link]

2014. szept. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!