Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Észrevettétek, hogy a Battlefi...

Észrevettétek, hogy a Battlefield 4 "hatalmas újdonságai", mind a korábbi Battlefield részekből valók?

Figyelt kérdés
Ilyen pl. a commander mód, ami Battlefield 2-ben is ott volt...
2013. júl. 6. 19:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Ömm... és akkor mi van? Ha jó, akkor miattam lophatja az ötletet az összes többi EA játékból is. Az a lényeg, hogy egy minőségi játékot rakjanak le az asztalra, engem nem érdekel, hogy a régebbi ötleteiket is újrahasznosítják.

Amúgy nem, eddig nem vettem észre.

G.

2013. júl. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát igen, csak itt az a poén, hogy ezeket újdonságként emlegetik...
2013. júl. 7. 07:55
 3/6 anonim ***** válasza:

Fogták magukat a fejlesztők leültek és úgy döntöttek csinálnak egy Új Battlefield 3-at csak kijavítják a bugokat, illetve az előző Battlefield 3 hiányosságait. Azonban gyorsan rájöttek, hogy nem lehet 2 BF3, így átcímkézték és megszületett a Battlefield 4. Kb ugyanezt megcsinálták a Frostbite enginnel is...

Félre ne értsétek én nagy rajongója vagyok a Battlefield sorozatnak, de jobban örültem volna egy új Bad Company epizódnak...

2013. júl. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Így is rohadtul Bf3-szerű, de tényleg elég sok mindent kijavítottak (pl. a páncéllövő laggolása rohadt idegesítő BF3-ban...). Viszont a fegyver modellek, mintha a Minecraft-hoz készültek volna... Meg ahogy az EA beszél a sok-sok játékon belüli vásárlásról (mikrotranzakció, vagy hogy is hívják...), lehet a BF4-be is belekerül, ez a Battlepack nevű része a játéknak, szerintem ez lesz az...
2013. aug. 17. 20:19
 5/6 A kérdező kommentje:
Én a már a BF4 bejelentésénél azt mondtam, hogy rossz lesz, és lesz benne mikro-tranzakció, hát most már az egyik bizonyított, a másik meg lehetséges és valószínű...
2013. aug. 27. 18:31
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom eléggé kétesélyes a dolog... Újabb trailerekkel kezdek megbarátkozni, de ahogy kicsit megbarátkoztam vele BUMM: vegyél okostelefont és lesz legális WH-d téma eléggé kiakasztott... Amm, ha játszol Bf3-al szívesen játszanék veled pár kört :) vegyél fel battlelogon vagy Originen: PhaZZer-TheThird

3. válaszoló voltam.

2013. szept. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!