Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egy program ami a leírásban...

Egy program ami a leírásban megadott file-t át tudja konvertálni mp3-ba valaki (csak az írjon a kommentbe akinek már sikerült átkonvertálni! )?

Figyelt kérdés
*****

* Automatikusan eltávolított tartalom.

2013. júl. 7. 00:46
 1/7 Egerecske ***** válasza:
Elmondom neked ha nem több ezret találsz ilyen programot a neten akkor egyet se. Ez magyar és egyszerű : [link]
2013. júl. 7. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én azért írnék, ámbár ránézésre mondom, hogy nem fog sikerülni. Ez megint egy átverés. Csak logikusan kéne gondolkozni. 90 Kb-os WAV??? Az meg milyen??


Ez hülyeség. Egy Wav fájl ennél eleve sokkal nagyobb méretű. Mit ígértek a letöltésnél, hogy mi ez???

2013. júl. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 tabaki ***** válasza:
Mindenképpen valami difi van vele. A fejléce alapján tényleg egy wav, viszont a programjaim nem ismerik fel. Audacity be tudja hozni nyers adatként, úgy a feltételezett kódolások szerint mindenféle rusnya zajoknak bizonyul. Te mindenesetre végigpróbálgathatod az összeset, hátha valamelyik mégiscsak értelmes lesz.
2013. júl. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 tabaki ***** válasza:
Na, mégis, mi a fenének kellene lennie? Eddig nagyon úgy néz ki, hogy kamu, az egyetlen célja, hogy a tré beszélő reklámoldalt elindítsd vele. Mellesleg tudod mit? Ott egye meg a fene. Ha neked csak a konvertálással van bajod, használd anélkül, 90kb plusz adattól nem fog padlót a géped. Én már wavként sem vagyok képes lejátszani, pedig most kipróbáltam Windowsban is, biztos, ami biztos.
2013. júl. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

azt mondtam csak az írjon akinek sikerült!444

amúgy meg az eredménynek egy 2 másodperces kiterjedésű gitár hangot tartalmaz

2013. júl. 8. 11:39
 6/7 tabaki ***** válasza:

Bocs, hogy segíteni akartam. Mégis, honnan származik, milyen programban működik wavként, hogyan próbáltad átalakítani?

Vagy te bezzeg ismered a megoldást, a lényeg, hogy másokat alázz a hülyeségükkel? Csuda mulatság lehet.

2013. júl. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha tényleg Wav volna, akkor le lehetne játszani. Ha meg az írna, akinek sikerült konvertálni, akkor senki nem írna, mert ez lehetetlen. már bánom, hogy írtam, de legközelebb ígérem, nem fogok!!
2013. júl. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!