Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » War Thunder fps probléma. Mit...

War Thunder fps probléma. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

letöltöttem a játékot, és teljesen lebutított grafikán (very low) is csak 25-30 fps-el pörög a játék. ha ködbe vagy felhőbe szállok, akkor valamikor 20 alá is megy. azt hallottam, hogy sokkal jobban viszik a gépek a WarThundert, mint a World of tanksot. pedig nekem ott fullon 60 fps-t produkál. Mit tehetnék, hogy legalább medium beállításokkal játszhassak War thunderrel normális fps mellett? VGA driver frissítés semmit sem javított.

Config:

intel i5 proci

6db ddr3

nvidia geforce 610m VGA



2013. júl. 8. 13:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Valószínűleg newm vetted le teljesen a grafikát.

Amúgy a War Thunder sokkal nagyobb pályát használ.

Ennek következtében nagyobb teljesítményű gép is kell hozzá.

A GT610M pedig nem olyan hűdejó kártya.

2013. júl. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 4ttil4 ***** válasza:
csatlakoznék az előttem szólóhoz: a WT Elég gépigényes játék a nagy pályák, sok részlet miatt. És sajnos a vga-d nem túl izmos darab.
2013. okt. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

A Wt gépigénye valszeg rossz!!!

Nekem mindenem az ajánlott gépigény felett van és low grafikán is max 25 fps-em van...

Vga:gt620, mi a véleményetek errol a vgarol?

2014. máj. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 4ttil4 ***** válasza:
ez eléggé alsókategóriás kártya
2014. máj. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Melyik?
2014. máj. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

4ttil4, ha az enyémre gondolsz (gt 620) akkor tévedésben vagy mert ez egy igencsak jó vidikártya...

És a kérdezőnek:a tankos rész a szar mert a repülősön van 60fps-em a tankoson 20 alatt...

Igazából nagyon szánalmas, hogy egy ilyen gép ne tudja futtatni normál fps-en... Maradok a wotnál;)

És ha valakinek feltűnt a tankokkal bele lehet menni a fákba, elég gagyi 2014-es játékhoz képest...

2014. máj. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!