Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » LoL nevű játékban, hogy kell...

LoL nevű játékban, hogy kell Swainnel játszani?

Figyelt kérdés
Megcsinálom a buildot(már amennyire tudom), a build szerintem veszem a tárgyakat, a skilleket i s a szerintem fejlesztem, de így is elég gyenge vagyk!Tudom, hogy ez egy Support, de akkor is, fogalmam sincs mit csinálok rosszul.De ugyan ez van a többi championnal is.
2013. júl. 8. 17:48
 1/3 Szűcs Norbert Ádám válasza:

Szerintem nem rég kezdted, igazam van? amúgy Swain nem support hanem közepes (mid)

és Ability Power-re (AP)-t kell neki venni.

A buildot ne a netről szedd le SZERINTEM, hanem találd ki, hogy mi kell neki. (nem csak ap)

és azt vedd meg :)

2013. júl. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
1-2 Hónapja játszok, de elég keveset.jó ha játszottam 10 mecset.Mondjuk, én nem igazán tudok miden játszani, mert elég hamar megölnek(még Masterrel is legyőztek, pedig az elég OP)
2013. júl. 8. 17:53
 3/3 A kérdező kommentje:

Na kipróbáltam, ahogy írtad, és elég jó voltam!

6/8/1 es arányom lett

2013. júl. 8. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!