Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem tudom eltávolítani a...

Nem tudom eltávolítani a Delta Search-t? Firefoxom van. Hogy kell Normális válaszokat.

Figyelt kérdés
2013. júl. 8. 19:53
 1/7 anonim ***** válasza:

UTÁLOM A DELTA SEARCH TOOLBART. Sorry de ez kikívánkozott belőlem, no, gondolom az a probléma, hogyha új lapot nyitsz megjelenik a delta search nos, úgy töröld, hogy:

Eszközök->Kiegészítők ott a Kiterjesztéseknél keresd meg, töröld ki. Indítsd újra a firefoxot. Ha továbbra is gond van szólj, megírok egy részletesebb másfajta törlési módot.

2013. júl. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kérlek írj más eltávolítási módokat mert megnéztem a kiterjesztéseket de ott nincs ott csak a HomeTab van semmi más.
2013. júl. 8. 20:07
 3/7 A kérdező kommentje:
ja és igen az a problémám pont amit írtál.
2013. júl. 8. 20:10
 4/7 anonim ***** válasza:

akkor bele kell nyúlni a firefoxba...

Írd be a címsorba (ahova a linkeket írod), hogy about:config

nyomj egy entert, majd katt arra, hogy Óvatos leszek megígérem, aztán ott látni egy olyat, hogy keresés oda írd be ezt: browser.newtab.url a kiadott találatra kattints jobb gombbal ott lesz egy olyan lehetőség, hogy Visszaállítás arra kattints, és ha minden igaz ezzel kész is van, hacsak nem összetettebb ez toolbar. Kíváncsian várom, hogy működött-e.

2013. júl. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ez az, na végre. Nagyon köszönöm hogy végre megszabadítottál ettől a sz*rtól.
2013. júl. 8. 20:38
 6/7 anonim ***** válasza:
Szívesen :), am. legközelebb figyelj oda ha telepítesz egy programot, mert mindig megpróbálnak rádsózni ilyen toolbarokat. Egy jó tanács ha telepítésnél olyat olvasol, hogy toolbar és mellette a négyzetben egy x van, akkor kattints a négyzetre, és akkor nem fogja telepíteni. Ezzel ki lehet szűrni az ilyen toolbarok kb.: 95%-t.
2013. júl. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
megfogadom a tanácsod. eddig nem figyeltem ilyenre. De mostantól... :D köszönöm
2013. júl. 8. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!