Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudtok olyan programot ajánlan...

Tudtok olyan programot ajánlani adatmentéshez, ami az alábbi kritériumoknak megfelel?

Figyelt kérdés

Van egy 500 GB-os merevlemez a laptopomban.

Ezen kb. 350-400 GB anyag van. De tudom, hogy vannak olyan fájlok - képek, dokumentumok, stb. - amelyekből 2 vagy több másolat is van már.


Szeretném kiszűrni a felesleges másolatokat.


Van erre ingyenes program? Vagy olyan, amit próbaidőben korlátlanul lehet használni?


Ha pl. egy dokumentből van 3, akkor abból csak egyet mentenék el. Így sok hely fel is szabadulna.

De 400 GB anyagot nagyon-nagyon időigényes volna fájlonként átnézegetnem manuálisan.


A Win7 rendszert szeretném újratelepíteni, és az előtt akarok adatmentést végezni.


Köszönöm szépen a segítő válaszokat!


2013. júl. 9. 09:28
 1/3 hypno ***** válasza:
AllDup, Anti Twin, Duplicate Cleaner, stb.
2013. júl. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Az Anti Twin programot letöltöttem.


Hogy kell azt beállítani, hogy ne csak két konkrét mappa tartalmát hasonlítsa össze, hanem a teljes merevlemezen belül találjon meg minden duplikációt?

2013. júl. 9. 12:42
 3/3 hypno ***** válasza:

Az az igazság, hogy én az Easy Cleanert használtam utoljára ilyen célra, de annál az XP az utolsó támogatott oprendszer.


A mappa kiválasztásánál nem enged teljes meghajtót kiválasztani?

2013. júl. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!