Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Digitális rajztábla helyett...

Digitális rajztábla helyett táblagép használata? Hogy működik, és milyen program kéne hozzá?

Figyelt kérdés
több helyen is olvastam, hogy tabletet is lehet digitális rajztábla helyett használni, de azt pontosan sehol nem találtam meg, hogy is működik ez pontosan, milyen program kéne hozzá, stb. (elég egyszerű tabletem van amúgy, concorde tab ONE)

2013. júl. 9. 20:57
 1/4 Komplikato ***** válasza:
Hááát ... végül is kőbaltával is lehet műteni, csak ...
2013. júl. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
haha, szóval tényleg nem működőképes a dolog:D gyanúsan is hangzott amúgy, de miután több helyen is olvastam, reménykedtem, hogy talán megoldható :(
2013. júl. 9. 21:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, arra használni, csak mondjuk egy ipad vagy ilyen kategóriás androidos tablet kéne, nekem volt asusom, de annak se volt tökéletes az érzékenysége. Ipadé viszont tökéletes.
2013. júl. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Tudom régi a kérdés, de nekem van Táblagépem és szerintem, alapvetően jobb lenne, ha tökéletes lenne az érzékenysége, és mondjuk a3 mas lenne a kijelzője, mert akkor nem zavarna a program amiben rajzolsz, hogy eltakar a rajterületből egy csomót ( nyilván lehet full képernyőre rakni, hogy az eszközök nem foglaljanak helyet, de akkor meg oda vissza kell váltogatni nem előnyös szerintem. Tehát nagyon drága ha jót akarsz, de inkább vegyél rajztáblát.
2014. ápr. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!