Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valamit nagyon elszúrtam:...

Valamit nagyon elszúrtam: Megváltoztattam a fáljmappa tipusu mappák megnyitásához használt alkamazást igy most ha meg akarok nyitni bármilyen mappát rögtön a számitógépen való keresést kezdi el. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Igazából csak egy zeneszámot szerettem volna lejátszani illetve a megnyitásához használt programot megváltoztatni de valamit nagyon elállitottam.Nem lehet valamiféle alapértelmezést visszaállitani ezzel kapcsolatban?
2009. okt. 18. 12:20
 1/6 judka válasza:

A megnyitni kívánt fájlon hosszú jobb gomb ->

társítás ->

itt felsorolja a lehetséges programokat, legalul pedig be tudod állítani az "alapértelmezett program"-ot.

2009. okt. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és egy sima fájlmappa megnyitásánál mi az alapértelmezett program?a mappák alapból meg szoktak nyilni...
2009. okt. 18. 13:07
 3/6 anonim ***** válasza:
ha Windowsod van, akkor alapból a Windows Intézővel nyitja meg
2009. okt. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 judka válasza:
Első vagyok, bocsánat, szelektíven olvastam! :)
2009. okt. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hát ez hogy nekem most nem a windows intézővel nyitja meg és hibá irom be az elérési utvonalát hogy azzal nyissa meg azt a hibaüzenetet irja hogy nincs ilyen program
2009. okt. 18. 18:33
 6/6 A kérdező kommentje:
hát ez az hogy nekem most nem a windows intézővel nyitja meg és hiába irom be az elérési útvonalát hogy azzal nyissa meg azt a hibaüzenetet irja hogy nincs ilyen program
2009. okt. 18. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!