Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programmal érdemes...

Milyen programmal érdemes tömöríteni?

Figyelt kérdés
Egy sorozatot szeretnék kiírni dvd-re (1rész:45perces és 25részes a sorozat,de van több évada is) és nem akarok 10 lemezt venni mire kiírok mindent ,szerintetek érdemes lenne tömöríteni vagy mit csináljak?
2013. júl. 9. 22:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Sztem nem érdemes vele szórakozni, mert ~1000Ft egy 10es dvd henger (és legalább egyben lesz a 10 évad):

[link]

Annyit nem ér meg a meló, de vszeg nem is lenne a végeredmény se túl jó. Ha annyira kell az a sorozat, akkor szánd rá, ha nem, akkor meg töröld a fenébe a vinyóról!


Én már rendeltem tőlük többször is, és megbízhatók. Igaz a szállítási költség nem túl olcsó, de ha összefogsz pár ismerőssel, akkor megéri.

[link]

2013. júl. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
értem,köszi!:)
2013. júl. 10. 11:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Első jól írja. Tömörítgetnéd - konvertálnád - 3 napig és a végeredmény egy még rosszabb minőségű film lenne és így spórolnál 500Ft-ot. Ennyit nem ér az egész..
2013. júl. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2013. júl. 10. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!